0
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

  • SİPARİŞ OLUŞTURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Siparişinizi oluştururken kayıt formunu size ait ve doğru bilgilerle doldurmanız çok önemlidir. Faturanız ve müşteri bilgileriniz, kayıt esnasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda oluşturulur. Siparişiniz oluştururken ölçünüzü doğru bir şekilde vermeniz çok önemlidir. Yüzük siparişiniz verdiğiniz ölçüye göre, size özel olarak hazırlanır.

SİPARİŞLER KAÇ GÜNDE HAZIRLAIYOR

Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz en geç 10 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Siparişinizin yetişmesi gereken özel bir tarih var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

– YÜZÜK ÖLÇÜSÜ İÇİN NASIL BİR YOL İZLEYEBİLİRİZ

Evlilik teklifi yüzüklerinde hangi ölçü ile sipariş vereceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Bu oldukça sık yaşanılan olağan bir durumdur. Sizler için hazırladığımız Yüzük Ölçüsü sayfası bu konuda sizlere rehber olacaktır. Yüzük ölçüsü ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

ÜRÜNLERİMİZDE KULLANDIĞIMIZ MATERYALLER

Ürünlerimizde 14 Ayar Altın, 18 Ayar Altın ve isteğe bağlı olarak Platin ile çalışıyoruz. Platin ürün siparişleriniz için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

– MÜCEVHERLERİMİZİN SERTİFİKASI

Tüm pırlantalı mücevherlerimiz DARİNA CONCEPT tarafından sertifikalı olarak teslim edilmektedir. Tek başına 0,30 ct ve üzeri pırlanta içeren tüm mücevherlerimizi uluslararası geçerli GIA/HRD sertifikası ile teslim etmekteyiz.

ÜRÜNLERİNİZİN BAKIM GARANTİSİ

Satın aldığınız tüm ürünlerimiz için ömür boyu bakım garantisi sunmaktayız. Bakım süreci mücevherlerinizin cilalanması ve temizlenme sürecinden oluşur. Pırlantalı mücevherleriniz günlük kullanım koşullarına bağlı olarak krem, sabun ve benzeri kimyasal maddelerle temas edebilir. Kimyasal maddelerin temasından kaynaklı yüzeysel matlıklar oluşabilir. Dönemsel olarak bakım yaptırmak mücevherlerinizi ilk günkü ışıltısına kavuşturur. İhtiyacınız olduğunda sahip olduğunuz tüm DARİNA CONCEPT mücevherleriniz için sizlere ilk günkü özen ile destek olmaktayız.

– TASARIMLARIMIZDA KULLANDIĞIMIZ PIRLANTALAR HAKKINDA BİLGİ

DARİNA CONCEPT’den satın aldığınız ürünlerde yer alan tüm pırlantalar GIA eğitimli pırlanta uzmanlarımız tarafından en iyi renk, berraklık ve kesim kalitesine uygun olarak seçilerek sizlere sunulmaktadır. Tasarımlarımızda özenle seçtiğimiz en iyi kalite pırlantaları kullanıyoruz ve 0,30 ct ve üzeri pırlantaları uluslararası GIA sertifikası ile sizlere teslim ediyoruz.

– İADE VE DEĞİŞİM YAPILABİLİYOR MU?

Siparişini verdiğiniz ürünlerden memnun kalmanız için tüm gerekli özeni göstermekteyiz. Ürünlerimizin büyük bir kısmını sipariş üzerine kişiye özel olarak üretmekteyiz. Tüm yüzük kategorisindeki ürünler kişiye özel hazırlanıp ölçülendirildiği için değişim ve iade yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş oluşturduğunuz üründen emin olmanızı ve tereddütte kaldığınız durumda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

– KARGO GÖNDERİMİ BİLİGİSİ

Web sitemizden yaptığınız tüm alışverişler anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile adresinize ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir.

DARİNA Concept
Merhaba,Size nasıl yardımcı olabilirim
Sitemize Hoş Geldiniz!
DARİNA Concept ekibi olarak sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyarız.